המלצות

משפחת אייזנברג, פתח תקוה

רצינו בית עם אוירה שנעים לחיות בו – קיבלנו בית חלומות מעוצב שהפך להיות מוקד עליה לרגל בקרב שכנים וחברים. 
אין לי ספק שלא יכולנו להגיע לרמת עיצוב פנים וגימור כזו של הדירה בלי הדר. 
מקצוענות, יחסי אנוש מצוינים וסגנון מדהים הם נר לרגליה. 
אני יודעת לומר בוודאות שעזרתה המקצועית שדרגה את הנכס שלנו ואת סביבת המגורים שלנו לאין ערוך, וכל זאת בנוסף להיותה לבבית, אינטליגנטית, קפדנית ואכפתית

מיכל וניר, הוד-השרון

אורלי היקרה, אחרי תקופה כה ארוכה ומפרכת שבה עברנו כברת דרך, קשה במילים

An individual's educational creating situations will likely be settled inside of a simply click. A lot of our tailor made producing company lets you satisfy a person's dissertation entry on-time essay writing service.

הכל לתאר להיכנס לפרטים, אף קשה יותר.. דבר אחד ברור ללא ספק את מדהימה, מקצועית, אכפתית, יש לך סבלנות אין קץ, לא מתעייפת לכל מקום להתרוצץ.. לא עושה חשבון וקיטורים, שואפת לתקתק את הדברים. נעימת הליכות, ךא מתפרשת בפחות, שואפת לשלמות ופועלת ללא לאות. פועלת באהבה מתוך בחירה כאילו שלך היא הדירה, מברכים אותך ואומרים תודה על המאמץ ועל העבודה, תודה על ההשקעה וכמובן על התוצאה. בהערכה ובחיבה משפחת גלעד ראשל"צ- משפחת גלעד, ראשון לציון –

משפחת רותם, הרצליה
בקיץ רכשנו בית אליו היינו אמורים לעבור

Trying to find a project crafting services of which consistently provides punctually? We provide top-notch top notch less than robust ensures australian writings.

עם ילדינו תוך זמן קצר מאוד (חודשיים). קשה לי לדמיין את המעבר ללא עזרתה של הדר. מהרגע הראשון השרתה הדר סביבה אוירה של מקצוענות, ענייניות, הרבה מאוד תושייה, ויחד עם זאת אוירה נעימה, אופטימית, וסבלנות אין קץ להקשיב וליישם. 
הדר הבינה את טעמנו, וראיית החיים שלנו, והתאימה את עיצוב הבית בדיוק כפי שחלמנו שביתנו יראה. 

מורן ועדי, מושב הדר-עם
רצינו להביע את הערכתנו ולהודות לך על העבודה הנפלאה שעשית עבורנו, בעיצוב הבית שלנו. התרשמנו במיוחד מהיצירתיות, המקצועיות, הסבלנות, הרצון לפתור כל בעיה ומעל לכל – היכולת להתגמש אל מול הרצונות שלנו.
באשר לתוצאה – אין מילים! לאחר השיפוץ המסיבי, הבית מרהיב, יפה, נקי, בעל עיצוב חם ומזמין. אנו מארחים יותר, מבלים יותר בבית ונהנים מאינספור מחמאות


לימור משולם, הוד-השרון
הגענו להדר דור דרך בית פרטי שהיא עיצבה ברחוב שלנו , מאד התרשמנו מהעיצוב והחלטנו ללכת על זה. זכינו ובגדול!!! זכינו להכיר אשה מדהימה עם לב ענק ,מקצוענית ברמות,אסרטיבית מאד מול ספקים, רואה מול העיניים שלה רק את הלקוחות שלה. הכי חשוב שהיא תמיד הייתה זמינה ובמידה ולא יכלה הצוות המדהים שלה תמיד היה לשרותינו. 
התוצאה יצאה מדהימה, ממש לטעמנו.


משפחת קנטור, תל-אביב
האנרגיה הבלתי נגמרת שלך עזרה לנו להתחיל ולסיים את התהליך בזמן קצר יחסית. והסבלנות שלך לעוד ועוד פגישות איתנו, הרהורים, שיחות ודיאלוגים גם בבית וגם בחנויות שאליהן לקחת אותנו, כל אלה הפכו את החוויה לנעימה. 
והחשוב מכל היא התוצאה. כשמגיעים יום יום הביתה ואוהבים אותו, החיים הופכים למשהו עוד יותר נעים.
תודה על השירות, ועל העיצוב.