איריס פלס-אזולאי עיצוב פנים

Iris
Iris

איריס פלס-אזולאי, בעלת סטודיו לתכנון, עיצוב פנים והומסטייליג לבתים, דירות ועסקים.

אני מלווה משפחות ועסקים בתהליך התכנון, שינויי דיירים, עיצוב, שיפוץ וסטיילינג.  מתחילה בהבנה מעמיקה של הצרכים והרצונות של הלקוח בשילוב עם היכרות מאפייני הנכס. 

בכל פרויקט, אני רואה לעצמי חובה להשביח את החזות של החלל ולהפיק את מיטב הפונקציונאליות medadvice premier salt scrubמהתכנון של החלל הנתון,  בתקציב הנתון ועם התחשבות מלאה בנתוני סגנון חייהם ורצונותיהם של הלקוחות עבורם אני מגשימה חלומות.

אני מכינה תכניות עבודה, תכניות חשמל. אינסטלציה, פריסות, כתב כמויות, מלווה ומכוונת בכל הבחירות וההחלטות, ממליצה על בעלי מקצוע, חומרים מעניינים … וכל זאת תוך כדי שזירת סיפור הלקוח בחלל כחלק בלתי נפרד מעיצובו. המטרה שלי היא לספק פתרונות

An essay that is effective is a must in each college, college or university. Students often try to finish their essays but it essay can be frustrating to spend so much time researching the information and also to understand that the information was not available from the publication that you were supposed to browse. The ideal essay writing service at Los Angeles make sure that your composition is written the direction you need it to be as well as can help you achieve a result that is academic. If you would like to write an essay to impress the individual who will read that, then get hold of the very best writing service in Los Angeles for assistance.

יפים אך לא פחות חשוב- פרקטיים לחלל, תוך כדאי הפחת חיים חדשים בחלל והתאמתו לצורכי בני הבית עם הרבה תשומת לב לכל פינה ולכל הפרטים הקטנים וכמובן עמידה במסגרת התקציב.

אני מאמינה שעיצוב טוב משקף אישיות, משפר את סביבת החיים ומזמין אושר.

אז בואו נתחיל… אני מזמינה medadvice premier salt scrub אתכם לעולם שלי.  חוץ מהרבה מאוד יופי, יש בו גם פרקטיות, טרנדים חמים, המון השראה, טיפים והמלצות רבות.